Ellen Cottage

Belangrijkste voorzieningen

  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    De gesitueerde in Burford Ellen Cottage Burford ligt binnen 5 minuten wandelafstand van Fulbrook War Memorial en biedt mogelijkheden om paardrijden en vissen in de omgeving te proberen. Deze 2-badkamer villa biedt wifi en bevindt zich binnen 4 km van het Kilkenny Lane Country Park.

    Gasten het Cotswold Wildlife Park and Gardens op 10 minuten rijden vinden en het centrum van Burford binnen 15 minuten te voet bereiken. Als je zin hebt om de omgeving te bezoeken, ga dan naar Burford Golf Club binnen 2 km van dit vakantiehuis.

    Tot de badkamerfaciliteiten van deze woning behoren ook een douche en een wasmachine. Er zijn badlakens voor het comfort van de gasten.

    Deze gesitueerde in Burford Ellen Cottage is voorzien van een complete keuken met een vaatwasser. The Carpenters Arms serveert gerechten uit Britse keuken en ligt op slechts 8 rijminuten verderop. Het busstation Carpenters Arms bevindt zich niet ver van deze 2-slaapkamer Ellen Cottage en biedt vervoersalternatieven in de omgeving.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Ellen Cottage Burford

    Tot de badkamerfaciliteiten van deze woning behoren ook een douche en een wasmachine. Er zijn badlakens voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Huis "Holiday" met Drie Slaapkamers

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Ellen Cottage Burford

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Ellen Cottage Burford

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft dit vakantiehuis een keuken?
      Ja, in dit vakantiehuis is een complete keuken beschikbaar.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van deze villa?
      Gasten van deze villa kunnen onder andere het Cotswold Wildlife Park and Gardens (4 km), het Kilkenny Lane Country Park 4,1) en Burford Golf Club 2) verkennen.
    • Welke entertainmentmogelijkheden worden aangeboden aan gasten die in Ellen Cottage verblijven?
      Ellen Cottage biedt paardrijtochten voor het vermaak van de gasten.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ellen Cottage Burford